Kontakt

 

Tutaj umówisz spotkanie (kliknij i wybierz jego format): Mój Kalendarz.

Współpraca w obszarze rękodzieła? Wskakuj na OPLOTKI.pl.

Mailowo złapiesz mnie tu: agnieszka@oplotki.pl

O mnie, słowami klientek:

Agnieszka Figielek

Pasywny M2

Danuta Rolinger-Bednarska

Rolinger PR

Karolina Kizińska

Superkobiety Onlajnu

Justyna Broniecka, ZUS to nie MUS  /  Twój Biznes od Podstaw

„Polecam współprace z Agnieszką Gaczkowską. W moich oczach dała się poznać jako zaangażowana, rzeczywiście zainteresowana rozwojem ludzi. A przy tym wszystkim nie boi się mówić o swoich sukcesach i porażkach. Agnieszka na osiada na laurach, ciągle się uczy nowych rzeczy, wdraża i doskonali. We współpracy stawia na niezwykle ciepłe i partnerskie relacje, co czyni ją po prostu ludzką. Można się od niej nauczyć odwagi do wrażanie zmian w życiu, w biznesie. Można się inspirować tym, jak z teoretycznie niebiznesowego tematu stworzyć świetnie prosperujący biznes. W swojej codzienności wspiera przedsiębiorcze postawy, wpływa na postawy swoich klientek.”

Karolina Kizińska, Superkobiety Onlajnu

„Każda z nas chce rozwijać swój biznes i osiągnąć sukces. To oczywiste 🙂 Każda z nas chciałaby też jak najwięcej zarabiać w biznesie – bo dlaczego by nie? Tego przecież uczę moje klientki – jak mieć biznes online, w którym jesteśmy ekspertkami, tworzymy produkty digitalowe i uwalniamy czas. Marzenie, prawda?

Tylko kiedy już są te sukcesy i pieniądze, to wcale nie znaczy, że nasza droga się kończy. Że już przestajemy rozwijać biznes. Nadal są wyzwania, problemy – po prostu te problemy stają się inne, niż u osób, które zaczynają. Co nie oznacza, że mniej ważne.

No dobra, to mam sukcesy, pieniądze, hulający biznes, ale i nadal wyzwania – jak zderzyć swoje pomysły, wahanie, problem z kimś, kto zrozumie? Gdzie te osoby znaleźć, by wchodzić coraz wyżej, mając wsparcie?

Na pewnym etapie i na swoim pierwszym „szczycie” zaczynasz rozumieć, że to są mastermindy i mentoring.

Bo w pewnym momencie nie chcemy już przerabiać merytorycznych kursów – albo w mniejszym zakresie.

Nie chcemy spędzać godzin, by znaleźć rozwiązanie.

Zaczynamy jeszcze bardziej cenić swój czas i rozwiązanie mieć szybciej – i to od osoby, która wie co mówi, bo jest na podobnym etapie rozwoju biznesu, jak my. Nie od koleżanki, która nie ma pojęcia, o czym mówimy.

To dlatego zwrot w stronę mentoringu i mastermindów jest tak naturalny. Samotność na szczycie nie oznacza, że nie masz przyjaciół. Oznacza po prostu, że jest coraz mniej osób, które mają podobne wyzwania. No bo większość ludzi narzeka, że nie zarabia w biznesie i nieustannie szuka klientów, a ty właśnie zarobiłaś milion i chcesz zrezygnować z części klientów. Problem marzenie? 🙂 Trochę tak, ale nadal trzeba to skutecznie przeprowadzić i zwyczajnie chcesz to obgadać z kimś, kto to wie 🙂

Kiedy patrzę, jak biznesy moich klientek wkraczają na te wyższe tory, jak ich marki online rosną i pojawiają się pieniądze, to dostrzegam zmianę mindsetu. I otwarcie na wartość i wiedzę, jaką wnoszą inne businesswomen (and men) do tego, co robimy. Przestają być Zosiami Samosiami, chcąc otaczać się ludźmi, którzy ciągną w górę i wiedzą, co mówią.

Agnieszka tworzy taka przestrzeń w swoich mastermindach. Dobiera uczestniczki, które rozumieją twój etap i twoje wyzwania. Masz możliwość zderzenia idei, rozwiązań, pytań i wniosków z osobami, które też działają i które realnie mogą zaprezentować wartościowy, inny niż twój, punkt widzenia.

A skoro już masz pieniądze, to tym bardziej zdajesz sobie sprawę, że jeden z najlepszych sposobów ich zainwestowania, to w doświadczenie i wiedzę innych osób. To popycha nasze biznesy dużo szybciej i dalej, niż samotna wspinaczka.

Będąc mentorką widzę, jak ważne jest właściwe ukształtowanie moich mentee, pokierowanie, pokazanie perspektyw. Ale jeśli te kobiety nie wyrobią w sobie na pewnym etapie nawyku uczenia się i czerpania od innych mądrych ludzi – utkną.

Nie wiem jak Ty, ale ja i moje klientki jesteśmy gotowe na coraz więcej, więc idziemy w stronę mastermindów. A Ty? Kiedy zrozumiesz, że to nie jest „zbędny” wydatek, tylko inwestycja w Ciebie? Ja swoje mastermindy wywiozłam nawet na Zanzibar – bo przecież możemy połączyć przyjemne z przyjemnym i rozwijać swoje biznesy tak, jak innym nawet się nie przyśni.

Ale nie każdy kosmicznie dobry pomysł rodzi się w odosobnieniu. Często to wniosek po rozmowie z właściwymi ludźmi.”

 

Magdalena Kowalska,  Hurtownia Dodatków Krawieckich U Stefana

Mastermind to ostatnio modne słowo, robi go wielu i wielu mówi, że u niego jest ten najlepszy, ale… nie każdy się na tym zna. Długo zastanawiałam się, po co właściciele firm biorą udział w tych “Masterach”, skoro z powodzeniem działają, rozwijają swoje firmy i bez tego całego mastermiadowania.

Jak mawiał Winston Churchil “Ci którzy nie zmieniają zdania, nic nie zmieniają”a za mną zmiana, chęć nauki czegoś nowego, wejścia na inny poziom chodziła już od dawna. Szukałam tylko odpowiedniego miejsca by tej zmiany dokonać. Tak przez przypadek, choć raczej przypadek to nie był, poznałam Agnieszkę Gaczkowską z Oplotki. Aga robi kursy rękodzieła online, ja z mężem i całą 16 osobową załogą #teamustefana prowadzimy od 33 lat, jako drugie już pokolenie rodzinną firmę. Sprzedajemy dodatki krawieckie, artykuły do rękodzieła i pasmanterię dla profesjonalistów (producentów odzieży, projektantów, marek modowych, pasmanterii, agencji reklamowych,) oraz hobbystów, rękodzielników w Hurtowni Dodatków Krawieckich U Stefana w Poznaniu.

Zatrybiło od razu, dwie miłośniczki rękodzieła w jednym miejscu i obydwie z Poznania, to nie mogło się nie udać.

Zaczęłyśmy rozmawiać o rękodziele, o współpracy jaką możemy stworzyć, o tym jak wzajemnie możemy wspierać swoje dobrze już działające biznesy, o mężach triathlonistach, dzieciach, babskich sprawach i zamiłowaniu do dekoracji wnętrz. Rozmawialiśmy o wielu rzeczach, tylko nie o mastermindzie, tak jakoś wyszło. Pewnego dnia przeglądając profil Oplotki, patrzę, że Aga taki Mastermind prowadzi i, że za tydzień rusza kolejna edycja. Był koniec września, mało czasu i to była szybka decyzja, telefon do Agi, czy są jeszcze miejsca. Co, jak, kiedy się odbywa. Czego ja oczekuje po wzięciu udziału w tym programie, co może mi zaproponować Aga i czy to jest dla mnie. Weszłam do programu z marszu. Czy był dla mnie?? Wiem, że był, wiedziałam to, od pierwszego spotkania z naszą grupą Mastermidnową. Agę już znałam, przeczytałam jej książkę, prześledziłam jej drogę zawodową i choć jest dużo młodsza ode mnie wiedziałam, że mogę czerpać z jej doświadczenia biznesowego. Dziewczyny, które poznałam w programie, to wspaniałe kobiety biznesu, pełne empatii, wsparcia i z duża chęcią dzielenia się swoją wiedzą. Dziewczy: Agnieszka, Ania, Agnieszka – dziękuję Wam za te pół roku wspólnej pracy, nauki nie tylko w wymiarze biznesowym ale także osobistym, rozwojowym, mentalnym.

Wracając do początku mojej wypowiedzi “po co właściciele firm biorą udział w tych Mastermindach” mogę Ci teraz odpowiedzieć. Po to by rozwijać siebie jako człowieka, swoją firmę, relacje z ludźmi, po to by uczyć się nowych rzeczy, wyjść ze strefy komfortu i wejść na wyższy poziom nie tylko biznesowy ale i rozwoju osobistego. Czy było warto, było i to z nawiązką. Powiem więcej, myślę o kolejnej edycji na jesień. Agnieszka się na tym zna. Polecam i zachęcam.

Anna Burdajewicz

„Jestem coachką transformacyjną i strateżką biznesową. Pomagam coachkom, terapeutkom, mentorkom, trenerkom i konsultantkom budować widoczne, wpływowe i  świetnie zarabiające biznesy. Pomagam im budować czułe marki premium.
Byłam uczestniczką 6ms. Mastermindu Agnieszki i to, co mogę zdecydowanie napisać to to, że Agnieszka wie co robi i świetnie się na tym zna.
Sprzedaję usługi premium, programy mentoringowe online, i to, nad czym pracowałam z Agnieszką i Kobietami z grupy mastermindowej to przemodelowanie swoich ścieżek sprzedażowych, tak, by mój biznes mnie wspierał w codziennym i osobistym życiu.
Pomagam moim Klientkom budować czułe marki premium, to znaczy takie marki, firmy, które pozwalają im na łagodność wobec siebie, czułość rozumianą jako czas wolny, odpoczynek i życie na swoich zasadach.
Dlatego też moim celem na ten mentoring było m.in. zoptymalizowanie modelu sprzedażowego, by mój biznes był biznesem, który daje mi dużo czasu wolnego i możliwość utrzymania tego modelu życia, jaki dotychczas prowadzę, w którym to modelu żyję i pracuję pomiędzy kontynentami. W ostatnim roku 5 ms spędziłam żyjąc i pracując w Kostaryce i na Gwadelupie.

Mój biznes jest mocnym biznesem sześciocyfrowym. W samym 2022r. przekroczył pół miliona zł. przychodu. Jestem na etapie budowy swojego zespołu, delegowania coraz większej ilości zadań. Agnieszka wsparła mnie swoją kompleksową wiedzą, doświadczeniem w tym temacie. Mastermind z Agą to nie tylko sztywna wiedza, ale mnóstwo niuansów i”nieformalnych” ścieżek na podejście do tematu, których nie wyczyta się w książkach i nie usłyszy w podcastach. Żywe doświadczenie, które Agnieszka ucieleśnia całą sobą, dlatego praca z nią była lekka i niewysiłkowa i była wielką przyjemnością. Rozwiązania, które Aga proponuje były, są lekkie do wdrożenia, nie ma w nich ciężaru, choć strategicznie było bardzo dużej wagi.

Cenię Agnieszkę za jej ogromną wiedzę i to, że dzieli się nią bez trzymania najlepszych kąsków dla siebie.
Aga wnosi w sesje to, co wie, czego się sama nauczyła od swoich , także międzynarodowych mentorów, co sama sprawdziła, wdrożyła u siebie. Nie mówi z książek, mówi z praktyki, a to jest nie do prrzecenienia.

Agnieszka ma w sobie pięknie zintegrowane kawałki: biznesowej lwicy, pewnej siebie, energetycznej, mającej sukces oraz łagodność, która jest w tym mastermindowym, strategiczno-biznesowym procesie kojąca i która otwiera. Bezcenne połączenie.

Jeśli się wahasz nad przystąpieniem do Mastermindu Agnieszki, to już się nie wahaj. Gwarantuję, że każde Twoje pytanie, rozterka biznesowa, zawahanie zostanie zaopiekowane z najwyższą uważnością i najlepszą wiedzą. Wiem, bo sprawdziłam.”

Wanda Felis, Sztuka Resetu 

„Mastermind u Agnieszki Gaczkowskiej to jedna z moich najlepszych inwestycji w życiu. Oplotki poznałam dzięki Handmade Biz Summit 2022, potem był audiobook czytany przez Agę. A potem szybka decyzja o wskoczeniu do programu mastermind.

Poznałam wspaniałe, mądre kobiety biznesu, które dzieliły się swoimi doświadczeniami, służyły radą i pomagały „poprawiać” mój mindset 🙂 Każde spotkanie to był nowy „kop” do działania. Kiedy pojawiła się chwila zwątpienia, Agnieszka wsparła mnie korespondencyjną sesją 1:1. Wytrwałam i teraz patrzę na ten wspólny czas z ogromną radością i wdzięcznością.

Wchodziłam do programu z marzeniem o produkcie online, jeszcze nawet bez konkretnego pomysłu. Przez 6 miesięcy pracy udało mi się wykrystalizować kierunek i temat, obmyślić taktykę i uwierzyć, że dam radę. Co więcej – wyszłam do świata i zaczęłam testować konkretne pomysły w sieci!

Moja edukacyjna marka „Linia Myśli” narodziła się i rozpoczęła działalność dzięki Oplotkom i programowi. Uczę zabiegane przedsiębiorcze kobiety wdrażać prostą plastyczną praktykę świadomego odpoczywania i zyskiwać energię oraz nowe pomysły dla ich biznesów.”

„Te spotkania Sprawiają że rozwija się nie tylko nasz biznes, ale również sposób patrzenia na nas same. 
Podczas regularnych spotkań omawiamy nie tylko zagadnienia biznesowe. Te stymulujące spotkania przepełnione są pozytywną energią i sprawiają, że inaczej zaczynamy patrzeć na rozwój naszego biznesu. Te spotkania pozwalają nam zgłębić zagadnienia, z którymi normalnie pracując online, jesteśmy zostawione same. 
Mastermind Agnieszki sprawia, że zaczynamy dostrzegać więcej możliwości, czerpiemy mnóstwo inspiracji od uczestniczek.
W moim biznesie, pracując jako motywujący nauczyciel języków oraz motywujący mówca, coach i mentor te spotkania wnosiły wiele wartości; sprawiały że rozwijała się moja wizja na przyszłość i wiele pomysłów było wdrażanych na bieżąco.
W otoczeniu kobiet biorących udział w mastermindzie widziałam jak wiele nas łączy pomimo tego, że nasze biznesy są tak różne. Nawzajem motywujemy się, dodając sobie odwagi do tego aby móc służyć lepiej i sięgać po więcej. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem nie tylko z zakresu biznesowego, ale również z zakresu życiowego, co jest niezbędne w procesie rozwoju. Ogromną zaletą mastermindu jest wymienianie się doświadczeniami, pomysłami. Ten kluczowy element dzielenia się daje poczucie ogromnej wartości, którą wnosimy w takie spotkania. 
Podczas spotkań razem cieszymy się ze swoich sukcesów i wspieramy się w przypadku wyzwań, dostrzegając jak jesteśmy do siebie podobne.
Dziękuję Agnieszko za ten wartościowy czas i niezapomniane wspomnienia oraz przełomowe momenty nie tylko w moim biznesie.”

Asia Piechocka, Trenerka cyfrowej organizacji biznesu, ekspertka w odgracaniu firmowych kompów.

Jak poukładać promocję autorskiego programu on-line z wykorzystaniem możliwości jakie daje afiliacja? W trakcie godzinnej konsultacji z Agnieszką płynnie przemieszczałyśmy się od ogółu do szczegóły, od koncepcji do konkretnych rozwiązań technicznych. Rozpoczęłam spotkanie ze szkicem pomysłu i pytaniami, a zakończyłam ze zrozumiałym dla mnie procesem, który wdrożyłam w swój biznes.

Niedawno zakończyłam trzecią kampanię (stan na czerwiec 2024 ), w której afiliacja, równoprawnie z płatną reklamą na FB, stanowiła dla mnie skuteczne źródło docierania do nowych klientek. Na co dzień działam z niesamowitymi kobietami, które prowadząc własne biznesy frustrują się, że czasem bez sensu powtarzają coś po raz setny, tracą czas na szukanie i bieganie w koło. Często moje afiliantki, to po prostu zadowolone klientki, które uporządkowały ze mną swojego firmowego kompa tak, że w końcu mają wszystko pod ręką (tym się właśnie zajmujemy w ramach programu Re-START™) i chcą zaprosić do tego samego swoje biznesowe kumpele. A ja dzięki afiliacji mogę odwdzięczyć się za polecanie mnie dalej. Partnerskie win-win. 

PS. We współpracy z Agnieszką najbardziej cenię konkret, nastawienie na działania oraz znajomość realiów rynku. „

Ewa Pacini

Ewapacini.it

Wanda Felis

Sztuka Resetu 

Więcej wypowiedzi video znajdziesz na dedykowanej playliście „OPINIE” na kanale YOUTUBE.